MÖBLER / Bord / Bord 9614052
*
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:24:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:18:21
1
100 kr
6/5 20:06:06
2
400 kr
6/5 20:28:52
3
500 kr
8/5 12:35:12
4
600 kr
11/5 18:09:02
5
700 kr
11/5 20:19:28
6
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:58
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14
*
Bord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 17:18:21 | 1 | 100 kr |
6/5 20:06:06 | 2 | 400 kr |
6/5 20:28:52 | 3 | 500 kr |
8/5 12:35:12 | 4 | 600 kr |
11/5 18:09:02 | 5 | 700 kr |
11/5 20:19:28 | 6 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:58 -
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33 -
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14